Информационни портали ООД
Експерт продажби
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

ИНФОРМАЦИОННИ ПОРТАЛИ ООД е дигитална маркетинг агенция фокусирана в областта на онлайн маркетинг, уеб разработки, изработване и оптимизация на сайтове, професионална поддръжка на Facebook страници. Фирмата се развива успешно и в рекламата, като притежава рекламни сайтове в различни сфери на бизнеса. За краткото време, в което е на пазара успя да наложи името си, като в резултат вече има над 1500 доволни клиенти и над 1500 разработени проекта.
Във връзка с разширяване на дейността и одобрение по програма „МЛАДЕЖКА ЗАЕТОСТ“, за лица до 29 годишна възраст, фирмата търси да назначи лица на позицията Експерт продажби.

Отговорности

- Продажби по телефона;
- Изпращане на промоционални съобщения към потенциални клиенти;
- Презентиране и промотиране на услугите на фирмата към потенциални клиенти;
- Осъществяване на дейността си при стриктно спазване на всички процедури на работодател, свързани с длъжността му;
- Работа в екип;

Изисквания и необходими умения

- Висше образование по специалностите свързани с икономика, мениджмънт, маркетинг или реклама;
- Отлични устни и писмени комуникационни умения;
- Умения да презентира и убеждава;
- Силна мотивация и стремеж към по-високи доходи;
- Компютърна грамотност;
- Високо ниво на лична организираност;
- Способност за приоритизиране на време и проекти;
- Умения за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

- Работа в контакт център с български език;
- Пълен работен ден;
- Специализирани обучения;
- Възможност за професионално израстване;
- Работа в млад и динамичен колектив;
- Мотивиращо заплащане и стимулираща бонус система на база показани резултати;
- Работа на трудов договор;