Апойнт Партнърс
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Експерт управление на активи
София

София длъжност на пълно работно време

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

A-point Partners притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2493 от 29.03.2018г.

Отговорности

• Оценки на недвижими имоти - обезпечения по придобити от компаниятакорпоративни вземания и такива в процес на придобиване;
• Текущ контрол върху изготвените от външни оценителски дружества пазарни оценки;
• Алтернативни сценарии за възможната пазарна реализация на недвижимите имоти-обезпечения;
• Изготвяне на документация за извършване на довършителни и/или ремонтни работи по недвижимите имоти-обезпечения, възлагане на строителни работи, както и текущ контрол върху дейността;
• Управление на собствеността – за придобитите от компанията имоти;

Изисквания и необходими умения

• Подходящо висше образование, съответстващо на изискванията за позицията – строителен инженер, архитект и др.;
• Валидна квалификация за извършване на оценки, удостоверена със сертификат, вписан в регистъра на КНОБ (недвижими имоти и други), познаване и работа със стандартите и изискванията за оценяване на българските банки;
• Компютърна грамотност на добро работно ниво;

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор и много добро възнаграждение;
• Отличен социален пакет
• Интересна и динамична работа в приятна работна среда с млад и мотивиран екип;
• Възможности за дългосрочна реализация и развитие в утвърдена, стабилна компания
• Приятна работна атмосфера
• Комуникативна офис локация в непосредствена близост до метростанция.