Експерт застраховане и продажби
София

София длъжност на пълно работно време

СиТийм е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, водеща компания в сферата на застраховането, търсим отговорен професионалист, който да се присъедини към техният екип на позиция:

Отговорности

Изисквания и необходими умения

Задължения:
Контрол на ежедневното изпълнение на поставените задачи и отговорност за постигането на зададените цели;
Развитие на нови бизнес възможности със съществуващи и потенциални клиенти;
Поддържане на висок стандарт на клиентско обслужване и грижа за добра връзка с клиента;
Анализ на пазара и търсене на възможности във връзка с развитие на бизнеса;
Участие в редовни срещи с ръководния мениджмънт на компанията;
Изготвяне на месечни и седмични отчети.

Изисквания:
Подходящо висше образование;
Доказан опит в продажбите на сходна позиция в застрахователния сектор - минимум 3 години;
Добри комуникативни умения и умения за водене на преговори;
Възможност за идентифициране нуждите на клиентите на компанията;
Инициативност и насоченост към резултати;
Добро владеене на английски език – немски език се счита за предимство;
Добра компютърна грамотност.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
Работа в екип от професионалисти и стремеж към професионално ниво на обслужване;
Възможност за професионално развитие в динамична компания;
Конкурентно възнаграждение и социални придобивки.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.
Virtual Career Days