Електротехници
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Крю Менинг България ЕООД с лиценз за подбор на персонал за работа в чужбина №2330/08.08.2017г. е представител на водеща компания с дългогодишен опит в различни индустриални проекти и области. Компанията има дългогодишен опит в индустриални и битови инсталации, електротехниката и машиностроенето и др.

Във връзка с разширяване на своята дейност, компанията търси да назначи електротехници с възможност за започване на работа веднага.

Отговорности

Задължения на кандидатите:

• инсталиране и поддръжка на електрически и електронни инсталации, индустриално и жилищно ел. обзавеждане
• монтаж и подготовка на ел. трасета и кабели за асансьори
• свързване на панели, шкафове, помпи, двигатели, промишлено оборудване и машини
• работа с кутии с предпазители
• разчитане на схеми и планове
• ремонт на машини и електромотори
• откриване грешки
• слаботокови системи
• високотокови съоръжения
• СПС програмиране

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:

• владеене на английски или немски език минимум на комуникативно ниво е от голямо предимство ( полски, руски, чешки или хърватски ще са в плюс)
• документи удостоверяващи квалификацията, сертификати или препоръки ще се считат за предимство
• опит на подобна позиция и обекти в чужбина ще се счита за предимство
• личен автомобил и валидна шофьорска книжка са предимство но не са задължителни
• способност за самостоятелна работа
• умения за работа в екип
• комуникативност, ангажираност, гъвкавост и адаптивност

Ние Ви предлагаме

Работодателят предлага:
• немски трудов договор + здравни и социални осигуровки
• минимално заплащане : от 11,40 евро(без сертификат) нето /час + командировъчни от 20-40 евро на ден в зависимост от квалификация и езиковите познания.
• заплащане на извънредни часове и работа в неделни и празнични дни
• възможност за седмични аванси
• осигурено настаняване
• дългосрочна и постоянна заетост
• право на отпуск