Фитнес инструктор
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

За нас

Студио за здраве и красота.

Отговорности

Основни задължения:
• организира и провежда тренировките на клиентите (основно жени), в залата;
• изготвя програми за провеждане на спортни тренировки с уредите и съоръженията във фитнес залата, съобразно желанията на клиентите;
• консултира клиентите за действието и ползването на уредите;
• следи и контролира правилната експлоатация на уредите, както и тяхната изправност.

Изисквания и необходими умения

Основни изисквания:
• Отлични познания в областта на фитнес тренировките и рационалното хранене
• Отлични познания в областта на спортните хранителни добавки
• Отговорност и комуникативност
• Умения за работа в екип
• Добри обноски и положително отношение към клиентите

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
• Работа в амбициозен и креативен екип от професионалисти
• Приятна работна среда
• Отлични условия на труд
• Сигурно и коректно заплащане
• Договор
• Възможност за кариерно развитие