Главен готвач
Китен

Китен длъжност на пълно работно време

Хотел "Марина" в гр. Китен обявява следната свободна позиция:

ГЛАВЕН ГОТВАЧ

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 0879 200 564

Отговорности

• Отговорен за цялостната дейност в кухнята;
• Отговорно отношение към задълженията;
• Обучава и ръководи екип от готвачи;
• Прилагане на високи стандарти за качество и презентация на храната;
• Поддържа висока производствена и лична хигиена на работното място;
• Познаване и прилагане на нормативната уредба на НАССР, всички норми и стандарти на РЗИ и БАБХ;
• Да спазва стандартите за работа във фирмата.

Изисквания и необходими умения

• Знание на технологията, рецептурите и практиката на приготвяне на кулинарната продукция;
• Да познава хранителната стойност на кулинарната продукция и да умее да изготвя менюта за бюфет, ала карт
• Комуникатовност и любезност;
• Прецизност;
• Умения за работа в екип;
• Инициативност, дисциплина и самоконтрол;
• Образование - висше или средно с квалификация за главен готвач;
• Опит мин. 2 години

Ние Ви предлагаме

• обогатяване на опита в сферата на туризма
• трудов договор
• много добро възнаграждение
• точна дата на заплащане /СО, ЗО и т.н. се подразбират и са за сметка на работодателя/
• възможност за целогодишна заетост
HRW 2019