Ай Ви Би ЕООД
Готвач
София
От 1000 до 1500 лв.

Готвач

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ако приготвянето на вкусна храна е твоя страст и кулинарията за теб не е просто готвене, а изкуство? Ние от IVB имаме следното предложение за теб. Присъедини се към екипа на нашия клиент – немска бирария, с 15 годишна история в София и своите автентични немски рецепти, на длъжност: Готвач

"АЙ ВИ БИ" ЕООД е регистрирано при Министерство на труда и социалната политика под № 2025 от 08.04.2016 г. да извършва посредническа дейност по наемане на работа за Република България с безсрочна регистрация.

Отговорности

Какво ще правиш?

• Ще участваш в приготвянето на вкусна храна под ръководството на Главния готвач;
• Ще се придържаш към вътрешно-фирмените стандарти и процедури;
• Ще поддържаш безупречна хигиена и чистота на работното място;
• Ще следиш за работата на машините, съоръженията и състоянието на посудата;
• Ще следиш за правилното съхранение и съблюдаване върху сроковете на годност на продуктите.

Изисквания и необходими умения

Какво се изисква от теб?

• Средно специално образование;
• Професионален опит на подобна длъжност – минимум 3 години;
• Мотивация за работа в динамична среда и силно желание за развитие;
• Добри комуникативни умения и способност за работа в екип;
• Организираност, енергичност, сръчност, бързина и инициативност.

Ние Ви предлагаме

Какво предлага компанията?

• Трудов договор;
• Въвеждащо обучение;
• Твърдо възнаграждение + % от оборота;
• Приятелска работна атмосфера;
• Коректност и дългосрочна заетост;
• Работно време: от 10ч. до 23ч., 2/2 работни дни;
• Месторабота: София, Южен парк;
• Възможности за кариерно развитие;
• Динамична работа в екип от професионалисти.