Juan Luis Ferrer Martinez
Готвач Chef de Partie
Дрезден , Германия
От 3000 до 4000 лв.

Дрезден , Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Нашата фирма се ангажира да търси кандидати, които се интересуват от работа в Германия и Обединеното кралство.
Имаме сътрудничество с големи немски компании (Строителство-Здраве-Хотелиерство).
Нашата цел е да изберем подходящите хора за позициите, които предлагаме на нашата страница.

Отговорности

4-звезден СПА-хотел, разположен в близост до Котбус и Дрезден (Бранденбург, Германия), търси да включи в кухнята си готвач Chef de Partie

Изисквания и необходими умения

Задължително е да имате професионален опит във висококачественото готвене и знанията по немски от ниво В1.

Ние Ви предлагаме

Безсрочен трудов договор, 2 почивни дни седмично и работни 40-45 часа седмично.
Заплатата се договаря индивидуално според опита и стойността на кандидата.
Компанията е отговорна за намирането на евтини начални жилища и помага да се намери окончателно жилище.