ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Готвачи-топла/студена кухня
Пафос, Кипър
От 1000 до 1500 лв.

Пафос, Кипър длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

„ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е регистрирана българска агенция за посреднически услуги в областта на човешките ресурси, като работим съвместно с „Агенция по заетостта“
Удостоверение за регистрация №: 2392 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност за работа в чужбина, и удостоверение за регистрация №: 2391 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност в България.
За информация относно актуални работни позиции, списъци с фирми посредници, както и друга полезна информация можете да намерите на линка над описанието.

Отговорности

• Приготвяне на традиционни местни ястия
• Почистване и подреждане на работното помещение

Изисквания и необходими умения

• Минимум опит 2г.
• Разговорно ниво на Английски
• Физически здрави
• Свидетелство за съдимост
• Медицинско свидетелство за работа в чужбина

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор с платени здравни и социални осигуровки в Кипър
• Заплащане: 900-1200 €/месец
• Бакшиши всеки месец
• Осигурена безплатна квартира с включени консумативи.
• Осигурена храна