АЛИАНС ПРИНТ ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Хигиенист/ка
София, ж.к. Дружба 1
От 500 до 1000 лв.

София, ж.к. Дружба 1 длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България. За своя офис и производствена база търсим отговорен човек за длъжност Хигиенист/ка

В случай, че имате интерес към нашето предложение, ще очакваме да ни изпратите вашата Автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

САМО ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ ЗА ИНТЕРВЮ!

Отговорности

Работата включва:
- Почистване и поддържане на офис и производствените площи, както и прилежащите към тях работни, битови и сервизни помещения, стълбища и коридори;
- Зареждане на сервизните помещения с необходимите санитарно-хигиенни материали;
- Разделно събиране и изхвърляне на отпадъците на определените за целта места

Изисквания и необходими умения

От вас очакваме:
- Завършено средно образование;
- Желание за работа, отговорно и сериозно отношение;
- Сръчност, бързина и качество при извършване на дейностите;
- Умения за работа в екип;
- Опит на такава длъжност е сериозно предимство

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Безсрочен трудов договор, социални осигуровки, отпуски и почивки съгласно КТ;
- 8 часов работен ден, от понеделник до петък;
- Работа в екип с още 2 хигиенисти;
- Добра работна среда в стабилна и сериозна компания;
- Работа с качествени консумативи и материали;
- Конкурентно и навременно изплащано възнаграждение /750 лева нето/