"СВЕТАЛЕКС" ООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Хигиенисти
Пловдив
От 500 до 1000 лв.

Хигиенисти

Пловдив длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

За нас

ПОЧИСТВАЩА ФИРМА ПЛОВДИВ "СВЕТАЛЕКС".
Почистващата фирма Пловдив предлага на своите клиенти: Професионално почистване на домове, офиси и входове, пране на мека мебел, пране на килими. Също така пълно абонаментно почистване на дома, офиса, градината и входа. Поръчайте почистване Пловдив сега и се насладете на уютна чистота в своя дом.

Нашите усилия са насочени към абонаментно почистване и хигиенизиране на жилищни входове ,изпиране на мека мебел и тапицерии на автомобили , измиване на прозорци, следремонтно почистване на обекти и пране на килими.
Основната дeйност на фирма за почистване „СВЕТАЛЕКС“ ООД е свързана изцяло с професионално почистване и хигиенизиране

Отговорности

Фирма ''СВЕТАЛЕКС ООД" набира работници за мобилен екип.

Изисквания и необходими умения

- отговорност при изпълнение на работата
- шофьорска книжка
- опит в сферата на почистването
- желание за работа

Ние Ви предлагаме

- Работа в млад екип
- осигуровки
- възможност за развитие
- брутна заплата - 900лв

За повече и подробна информация позвънете на телефон 0886 365 838