Индустриален електротехник в Белгия (м/ж)
Пловдив, София, Стара Загора, Хасково, други в чужбина, Белгия
От 3000 до 4000 лв.

Пловдив, София, Стара Загора, Хасково, други в чужбина, Белгия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Фирма Verstraete Enterprises е фамилна компания, която се състои от други фирми, които са специализирани в електро-енергийния сектор, по-специално в областта на инфра-структурните работи и свързването с електричество, газ, телекомуникации както и общи електротехнически съоръжения (за различни региони в Белгия).

Отговорности

Задължения:
• Електрически инсталации в промишлени сгради, частния сектор и други клиенти
• Поставяне на кабели изграждане на инсталационни системи и системи за сигурност и аларми в частния и промишлен сектор, атмосферно осветление
• Опит с електро-инсталации
• Докладване при трудови злополуки и грешки
• Правилно използване на оборудването за безопасност
• Работа в съответствие с инструкциите на ръководителя на екипа/обекта, като работата се извършва навреме и качествено
• Работа в екип с 2-ма човека

Изисквания и необходими умения

Какво очакваме от вас?
• Имате опит в работата с индустриални електротехники
• Работа с компютър и модерни средства за комуникация
• Притежавате шофьорска книжка В или С
• Висше образование - електротехника
• Харесва ви да работите навън (при всякакви метеорологични условия)
• Говорите един от следните езици: Холандски, Английски или Френски
• Да умеете да работите с фини техники, да сте самостоятелни, надеждни и да бъдете прецизни и точни

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме?
Предлагаме пакет който се състои от следното:
• Български трудов договор
• Мотивиращо възнаграждение, допълнение с надбавка за транспорт
• Професионално оборудване
• План за личностно развитие
• Настаняването и самолетните билети се организират от работодателя
• Обучения