Хай Уей Джобс ООД
Инженер инструментална екипировка
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Хай Уей Джобс е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина. Ние предоставяме цялостни аутсорсинг решения в областта на Човешките ресурси - подбор на персонал, кратковременни и дългосрочни решения за набавяне на работна сила, професионални консултации във връзка с преструктуриране на бизнес процеси, кариерно развитие и промяна.

За наш клиент, утвърдена производствена компания, извършваме подбор за позицията ИНЖЕНЕР ИНСТРУМЕНТАЛНА ЕКИПИРОВКА

Отговорности

●- Конструира инструментална екипировка за шприцване и резервни части за нея, съгласно техническите изисквания на поръчителя и специфичните възможности на инструменталното звено
●- Ръководи процеса по валидиране на новата шприц-форма или ремотната дейност по съществуваща шприц-форма
●- Поддържа база данни с конструктивна, технологична и програмна документация за инструментите в отдела

Изисквания и необходими умения

●- Висше техническо образование, машинен инженер
●- Познания по CAD/CAM системи
●- Английски език на работно ниво
Предишен опит в техническо производство е предимство.

Ние Ви предлагаме

Работодателят Ви предлага:
●- Много добро възнаграждение
●- Осигурен служебен транспорт
●- Възможност за професионална реализация и израстване
●- Много добри условия за труд и почивка

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 1 година, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.
Хай Уей Джобс ООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 1821.