Инженер-конструктор (може и без опит)
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент – водеща индустриална компания в град Русе, търсим мотивирани и отговорни специалисти за позиция:

ИНЖЕНЕР-КОНСТРУКТОР (МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ)

ПОЗИЦИЯТА Е ПОДХОДЯЩА И ЗА ЗАВЪРШВАЩИ/НАСКОРО ЗАВЪРШИЛИ СТУДЕНТИ

Отговорности

• Участвате в създаването на нови изделия и модификации на вече разработени такива;
• Проектирате и изработвате моделни образци според проекта, над който се работи;
• Поддържате и контролирате спецификациите на изделията и изискванията към тях;
• Създавате и актуализирате конструктивната документация;
• Работите в тясно сътрудничество с производствени специалисти във връзка с внедряване на конструираните изделия.

Изисквания и необходими умения

• Висше инженерно образование;
• Умения за работа с AutoCAD;
• Английски език - на работно ниво;
• Компютърна грамотност - MS Office (много добро боравене с Excel);
• Предишен опит на сходна позиция не е задължителен - разглежда се само като предимство;
• Дисциплинираност, отговорност и отлични умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

• Условия за дългосрочна реализация в голяма компания;
• Трудов договор и пълни осигуровки;
• Ваучери за храна и безплатен транспорт;
• Възможност за повишаване на квалификацията и фирмени обучение.

Ако успяхме да предизвикаме Вашия интерес, моля да кандидатствате с актуална автобиография като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати в рамките на 5 работни дни.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.