ТОП-ДИАГНОСТИКА ООД
10 - 20 служителя Кандидатстване
Инженер Медицинска апаратура
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фирма "ТОП-ДИАГНОСТИКА" ООД е водеща фирма в областта на дистрибуцията и поддръжката на ин-витро диагностични апарати за клинични лаборатории към здравните заведения в България. Фирмата е създадена преди 25 години и е официален представител и оторизиран сервиз на водещи американски и европейски производители. За повече информация www.top-diagnostics.com

Отговорности

• Инсталация на медицинска апаратура;
• Гаранционна и извън гаранционна техническа поддръжка на анализаторите;
• Обучение на персонала за работа с апаратурата;
• Сътрудничество с останалите отдели и колеги във фирмата;

Изисквания и необходими умения

• Предишен опит в областта или опит близък до тази дейност биха били предимство, но не са задължителни;
• Висше техническо образование.
• Добри познания по английски език (писмено и говоримо В1,В2)
• Работа с Excel;
• Шофьорска книжка – категория В;

Ние Ви предлагаме

• Обучение в чужбина;
• Обучение в България;
• Ще имате възможността да получавате атрактивно, увеличаващо се възнаграждение, в зависимост от постигнатите резултати;
• Ще придобиете познания при работа със специализирани софтуерни продукти;
• Ще бъдете част от разнообразни събития презентиращи бранда в различни локации на страната;
• Ще имате възможност за развитие и научаване на новостите в областта на ин-витро диагностиката и автоматизираните диагностични апарати;
• Ще имате осигурени фирмен автомобил и телефон;
• Работа в приятен екип от млади и мотивирани специалисти