SOLO Capital Ltd.
под 5 заети служителя Кандидатстване
Инженер монтаж слаботокови системи
Стара Загора

Стара Загора длъжност на пълно работно време

Фирма, специализирана в продажба, проектиране, монтаж и сервиз на инсталации и системи за сигурност и системи за пожароизвестяване търси да назначи:

Монтажник на слаботокови системи

Лиценз 2589, от 03.08.2018г

Отговорности

монтаж и поддръжката на сигнално-охранителна техника или друга слаботокова техника

Изисквания и необходими умения

Задължителни изисквания:
- Завършено висше образование: техник на слаботокова техника
- Опит в ремонта и поддръжката на сигнално-охранителна техника или друга слаботокова техника: предимство;
- Способност за разчитане и работа с техническа документация;
- Шофьорска книжка, активен шофьор с минимум една година стаж;
- Готовност за работа на височина на скеле до 5-6 метра;
- Готовност за кратки комондировки;
- Работат изисква и работа по телефона с клиенти при дежурства;

Ние Ви предлагаме

Работодателят предлага:
- Работа в екип от млади, добре обучени специалисти;
- Служебен автомобил