МОНТЮПЕ ЕООД
Инженер поддръжка
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Монтюпе ЕООД e част от международна група, лидер в производството на сложни алуминиеви компоненти, предназначени за автомобилната индустрия в световен мащаб.

Отговорности

Отговорности:
• Организира извършването на планирана и аварийна поддръжка на производственото оборудване, която обхваща механика, електротехника, хидравлика, пневматика
• Ръководи екип от мехатроници и планира превантивната поддръжка, дава насоки за предотвратяването на аварийните спирания
• Планира работата, договорите за поддръжка и закупуване на резервни части и материали
• Води документация за съответната поддръжка
• Анализира и разработва процедури за ефективност на поддръжката на машините и съоръженията
• Прави преглед на разходите по поддръжка
• Съблюдава спазването на правилата за здраве и безопасност

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Висше инженерно образование
• Минимум 3 години работа на подобна позиция
• Владеене на английски език
• Компютърни умения

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
• Възможност да станете част от бързоразвиваща се международна компания
• Шанс да развиете и утвърдите професионалните си умения в конкурентна среда
• Работна среда, оборудвана с високотехнологични съоръжения
• Специфично обучение, в зависимост от заеманата длъжност
• Индивидуален бонус в зависимост от представянето
• Възможност за столово хранене
• Осигурен служебен транспорт.