Техноинг ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Инженер Продажби
Варна, Стара Загора

Варна, Стара Загора длъжност на пълно работно време

Техноинг ЕООД е оторизиран представител на Sandvik Coromant Швеция и специализира в търговия с металорежещи инструменти от редица водещи световни производители.

За дейността си търсим да назначим професионалист за позицията на Инженер продажби, гр. Варна / гр. Стара Загора.

Отговорности

- Познава номенклатурата на предлаганите стоки
- Поддържа контакти с настоящи и потенциални клиенти с цел разширяване на клиентската мрежа
- Идентифицира пазарните възможности, подготвя и реализира планирани визити
- Консултира клиентите, анализира техните потребностите и предлага оптимални решения
- Проучва и анализира информацията за пазара и конкуренцията в поверения регион
- Активно участва в търговския процес
- Изготвя анализи и отчети на дейността си

Изисквания и необходими умения

- Инженерно техническо образование
- Свободно владеене говоримо и писмено на английски език
- Компютърна грамотност (MS Office: Word, Excel, PowerPoint)
- Опит с CAD/ CAM продукти е предимство
- Комуникативност и инициативност
- Позитивно мислене
- Свидетелство за управление на МПС и готовност за интензивно пътуване
- Опит с машини с ЦПУ е предимство

Ние Ви предлагаме

- Предизвикателна работа във фирма с изградено име на пазара
- Отлични условия на труд
- Възможност за личностно развитие и обучение
- Конкурентно и мотивиращо възнаграждение
- Социален пакет
- Постоянен трудов договор

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете подробна автобиография и актуална снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.