Глобъл Пропъртиз Лимитид (България) ЕООД
Камериер/ка
София
От 500 до 1000 лв.

Камериер/ка

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

За нас

Какво означава да работите за веригата Хилтън?

Като едно от най-известните имена в индустрията, Hilton Hotels & Resorts предлага на гостите си свят от автентични преживявания. Марката продължава да бъде иновативен и прогресивно мислещ глобален лидер в сферата на хотелиерството.

Ако искате да изградите кариера в най-известния 5* хотел в София, който разполага с 245 просторни луксозни стаи за гости, както и с 6 мултифункционални конферентни зали, може би точно Вие сте човекът, който търсим.

Отговорности

Какви ще са моите задължения?

- Извършва почистване на стаите за гости, подсигурява чистота и подреденост според утвърдените стандарти;
- Изпълнява допълнителни задачи, поставени от Отговорник смяна;
- Поддържа високите стандарти за качество на Хилтън.

Изисквания и необходими умения

За да бъдете успешни на тази позиция, Вие трябва да притежавате следните качества:

- Организирана и отговорна личност;
- Умение за работа в екип, сръчност, находчивост, дисциплина;
- Желание за усвояване на нови знания и умения;
- Говорим английски език е предимство.
- Възможност за гъвкаво работно време

Ние Ви предлагаме

-Работа в международна компания, лидер в хотелиерската индустрия
-Динамична и мотивираща работна среда, гъвкаво работно време
-Много добър социален пакет
-Допълнителни бонуси, обвързани с постигнати резултати
-Обучение и възможност за кариерно развитие в страната и в чужбина
-Възможност за пътуване на изключително преференциални цени в над 5300 хотела от веригата Хилтън
Virtual Career Days