Вики Сървисис ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Камериери/ки
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Фирма "Вики Сървисис" ЕООД търси да назначи служители на длъжност "Камериер" в хотел, находящ се в центъра на гр. София.
Работи се по график на осемчасови смени. Осигурена храна за персонала.

Отговорности

Задължения: цялостно почистване на освободени стаи за подготвянето им за нов гост. (оправяне на легло, избърсване на прах, почистване на подови настилки, почистване на врати, баня, шкафове, хладилник и др.)

Изисквания и необходими умения

Молим да заявите Вашия интерес към обявената вакантна позиция с кратко CV, актуална снимка, телфон и e-mail за обратна връзка с Вас!
Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално.

Ние Ви предлагаме

Добро заплащене
Трудов договор
Осигуровки
Подсигурено работно облекло

1000 лв. нетно възнаграждение, осигурена храна в рамките на работния ден
или
800 лв. нетно възнаграждение, осигурена храна в рамките на работния ден и осигурена квартира
Careerdays.bg