Hochschwarzwald Tourismus GmbH
50 - 300 служителя Кандидатстване
Камериерки/камериери, Кухненски помощници/миячи (м/ж)
Black Forest close to Freiburg, Германия
От 1500 до 2000 лв.

Black Forest close to Freiburg, Германия длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Шварцвалд, с Титизее, Фелдберг и Шлухзее един от най-красивите ваканционни райони в Германия, търси за многобройните модерни и традиционни хотели и ресторанти в района.

Интересувате ли се от интересна и сигурна работа в Германия? Информирайте се и кандидатствайте директно на www.hochschwarzwald.de/jobs. Очакваме Ви с нетърпение!

Отговорности

• Извършване на почистващи дейности в стаите на гостите и в помещенията на ресторанта, рецепцията, тоалетните и др.

Изисквания и необходими умения

• опит в поддръжка на домакинството
• физическа издръжливост
• радост от работата
• гъвкавост и готовност за учене
• независим и надежден начин на работа
• способност за работа в екип и комуникационни умения
• познания по немски

Ние Ви предлагаме

• сигурно работно място и заплащане въз основа на ефективността
• настаняване в квартира за персонала или помощ при намиране на квартира
• приятна работна среда
• помощ при уреждане на формалностите
• платен курс по немски език
• сезонна или постоянна заетост