Изи Асет Мениджмънт АД
Касиер
София

Касиер

София длъжност на пълно работно време

"Изи Асет Мениджмънт“ АД е водеща компания на пазара за бързи заеми в България, утвърдила се като най-голямата небанкова финансова институция. С над 180 офиса в страната, вече 13 години има успешно отпуснати повече от 2 милиона кредита и клиентска база надвишаваща 500 000 клиента. Компанията е разпознаваема като iCREDIT в Украйна, Румъния и Полша, и като бранд в Македония по наименованието М CASH. В структурата ѝ на национално и международно ниво работят над 6 300 служители. През 2012 година Изи Кредит става един от финалистите в категория „Най-предпочитан работодател с над 500 служители”. Компанията беше отличена през 2014г. с награда „Златно сърце“ в категория „Обучение и развитие” за изцяло безплатната си програмата свързана с повишаване на финансовата култура в България.

Отговорности

• Проверява и контролира паричните средства, които преминават през касата на Регионалния офис;
• Осигурява административното функциониране на офиса;
• Въвежда и поддържа база данни в специализиран софтуер;
• Подпомага дейността на Регионалния Мениджър и Кредитните консултанти.

Изисквания и необходими умения

• Много добра компютърна грамотност;
• Отлични комуникативни умения;
• Ориентираност към клиента;
• Висока степен на организираност и гъвкавост;
• Подходящо образование.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионална изява и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент;
• Обучение и възможности за повишаване на квалификацията;
• Конкурентно възнаграждение и социален пакет.