Касиер/ка в ресторанти за бързо хранене
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Отговорности

Търсиш ли си работа, на която ти сам си създаваш графика, така че да можеш и да се насладиш на лятото?
Смяташ, че комуникацията с клиенти е умение, което си развил перфектно?
Тогава информацията, която даваме за отворените позиции към нас е точната за теб.

Изисквания и необходими умения

Нашият клиент предоставя перфектната позиция за теб! Като допълнителни придобивки предлагаме:
Безплатна консумация;
Осигурен транспорт след 22:00 часа;
Карта за градски транспорт;

Ние Ви предлагаме

Ако всичко представено тук ти се струва като перфектната работа за теб, не чакай, а кандидатствай сега!
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.
Обучение за спецификите на позицията;
Възможност за кариерно развитие;
Работа на смени;
Трудов договор.