SOLO Capital Ltd.
под 5 заети служителя Кандидатстване
Конструктор на зърно бази и селскостопански съоръжения и метални конструкции
Стара Загора
От 1500 до 2000 лв.

Стара Загора длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент е бързоразвиваща се компания, в областта на проектирането, конструирането и продажбата на селскостопански съоръжения и земеделска техника:

Отговорности

Изисквания и необходими умения

- Висше инженерно образование: машинен инженер или строителен инженер; квалификация "Метални конструкции" или сгради;
- Работа със следния специализиран софтуер: AUTOCAT; SolidWorks; софтуер за 3D и 2D моделиране;
- Опит в проектирането на метални конструкции, съоръжения или сгради: мин. 5 г.;
- Отлично владеене, писмено и говоримо на английски език;
- Готовност за командировки в страната и чужбина;
- Представителен външен вид;
- Умение за работа с клиенти;
- Комуникативност;
- Шофьорска книжка: категория В;

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- много добро заплащане;
- нетно заплащане;
- работа в екип от професионалисти;
- обучение и развитие;
- дългосрочни трудови отношения;

Лиценз 2589, от 03.08.2018г