Българска агенция за развитие
Консултант
София
длъжност на непълно работно време

Консултант

София длъжност на непълно работно време

Българска агенция за развитие. Работа по европейски проекти в областа на образованието.

Българска агенция за развитие (БАР) търси да назначи на непълен работен ден консултант за работа по европейски проекти в областта на образованието, обучението и информационните технологии.

Длъжността изисква умения за изследване и анализ, подготовка на доклади и презентационни материали, активна комуникация с партньори от чужбина.

Изисквания към кандидатите:

1. Висше образование в областта на социалните, хуманитарните или точните науки (може и студенти).
2. Умения за междуличностна комуникация.
3. Добри презентационни умения.
4. Умения за работа в екип.
5. Много добър писмен и говорим английски език.
6. Компютърна грамотност.

Интерес в областта на разработването и предоставянето на обучения ще се счита за предимство.
Автобиографии и мотивационни писма са задължителни за интервю.
Месторабота: София

Отговорности

дейности по международни проекти, комуникация с партньори (английски език), преводи, изследвания

Изисквания и необходими умения

Добро ниво на владеене на английски език е задължително. Комуникативни умения. Работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор. Работа в гр. София с лесен достъп до метро (метро станция Европейски съюз). Пътувания в чужбина по работа.