Консултант обслужване на клиенти с чужди езици
София

София длъжност на пълно работно време

Easy Consult е създадена през 2004 г. и е най-бързо развиващата се българска фирма за подбор на персонал, фокусирана върху търсенето на експерти и мениджъри, IT специалисти, персонал за временна заетост и аутсорсинг в широк спектър от индустрии.

Отговорности

Търсим мотивирани кандидати, които искат да започнат нова кариера в областта на грижата за клиентите. Това е идеалното място за ентусиазирани и амбициозни хора, които искат да развият уменията си и да изградят своята автобиография.

Ти трябва да си:
- Мотивиран
- Комуникативен и способен да разговаря с всякакъв тип хора
- С добри умения в един от следните езици – Немски, Френски, Италиански или Испански
- С Английски език на разговорно ниво

Изисквания и необходими умения

Като представител на компанията ще бъдеш първоначалната точка за контакт за бъдещи и съществуващи клиенти и ще им помагаш по телефона, електронната поща или чата.

Ние Ви предлагаме

Ние ще ти предложим:
- Мотивиращо заплащане;
- Менторски и коучинг програми, безплатни обучения;
- Възможност за работа в страхотен екип;