Консултант продажби недвижими имоти
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние смe : ЕРА, част от световната водеща международна мрежа за жилищни имоти, основана през 1971 г. в САЩ и с повече от 45 годишен опит в разработването на продукти и услуги, ориентирани към клиентите.

Агенция “ЕРА Домика” има за цел да развива личния потенциал на своите консултанти. В работата си поставяме взаимоотношенията клиент - консултант на ново, високо ниво на доверие, коректност, професионализъм и лоялност. Ценности, заложени в центъра на нашето развитие. Ние искрено вярваме в модела "Личен консултант"!

Станете част от голямото семейство на ЕРА и ще получите възможността да работите с професионалисти в областта на недвижимите имоти.

Ако искаш да си един от нас, кандидаствай по тази обява, ела в ЕРА Домика.

Какво очакваме от Вас:

- висока лична мотивация
- готовност за работа в динамична среда
- желание да общувате с нови хора
- търговски умения
- да развивате съществуващата клиентска база
- да изграждате дълготрайни взаимоотношения с клиентите, което да ви носи препоръки

Ние Ви предлагаме:

- приятелска и уютна работна среда
- възможност за високи доходи
- кариерно развитие
- гъвкава бонусна схема, обвързана с Вашите лични резултати
- утвърден бизнес модел и разпознаваемо име на пазара
- подкрепа от мениджъра и нашите опитни консултанти по пътя на Вашето развитие.

Нашият офис се намира на ул. Янтра N:3 тел. 0885772442

Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура.
Предоставените данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Отговорности

Изисквания и необходими умения

- готовност за работа в динамична среда;
- желание да общувате с нови хора;
- търговски умения.

Ние Ви предлагаме

- приятелска и уютна работна среда;
- възможност за високи доходи;
- кариерно развитие;
- гъвкава бонусна схема, обвързана с Вашите лични резултати;
- утвърден бизнес модел и разпознаваемо име на пазара;