Кординатор логистика
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Умееш да кординираш?
Имаш опит в логистиката?
Очакваме твоята кандидатура !

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.
За наш клиент – бързо развиваща се българска компания, търсим да назначим:

Отговорности

• Контролира и координира транспортните дейности / позициите на камионите (водачи и камиони)
• Информира водачите и подизпълнителите за транспортните данни (адреси, вид и количество стоки
и др.);
• Обучава подизпълнителите и техните водачи и обяснява работните инструкции;
• Отстраняване на неизправности, както и превод на инструкции между подизпълнители.

Изисквания и необходими умения

• Способност за организиране на транспорт в ЕС;
• Много добри познания за правилата за управление и почивка;
• Законодателство по отношение на теглото, размерите, забраните за шофиране и др.
• Много добро ниво на английски език;
• Добро познаване на MS Office;
• Резултатно ориентиран.

Ние Ви предлагаме

• Успешна кариера в международна компания и реална възможност за развитие;
• Конкурентно възнаграждение на трудов договор;
• Работа в сплотен и динамичен екип;
• Обучения по международни стандарти.

Ако тази позиция представлява интерес за теб, моля изпрати ни автобиографията си, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява"или можеш да споделиш с познати и приятели, които може да бъдат подходящи.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Easy Consult притежава удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.