Куриер в София
София
под-изпълнител, свободна практика

София под-изпълнител, свободна практика

Transporter.works е онлайн платформа за доставяне на пратки в рамките на деня в град София. Ние търсим хора, които да работят в удобно за тях време и район. Transporter.works ти предоставя възможност да работиш когато желаеш, колкото желаеш и където желаеш. Ние вярваме в инициативността, отговорността и добронамереността. Това е път, по който вървим и търсим подобни на нас хора.
Иновативният проект Transporter.works търси своите транспортери.

Отговорности

• Хора имащи желание да транспортират пакети до 5 кг. не по-големи от кутия за обувки (не за ботуши) със собствен транспорт без ограничение в избора на транспортно средство;

Изисквания и необходими умения

Необходими умения:
• Хора, които са отговорни, енергични и подхождат професионално.

Какво НЯМА значение за нас:
• Твоята възраст, стига да е над 18 г.;
• Твоят пол;
• Какви допълнителни езици владееш освен български;
• Какъв стаж имаш;
• Дали имаш шофьорска книжка.

Сигурни сме, че ще ти хареса да си част от нашата мрежа.

Ние Ви предлагаме

Какво ти предлагаме:
• Неограничен достъп до всички пратки в платформата;
• Достъп от мобилния ти телефон до нашата платформата;
• Избор да приемеш или отхвърлиш всяка свободна пратка;
• Избор на срок за транспортиране на пратката (1 ч., 3 ч. или 6 ч.);
• Месечно плащане по граждански договор за всички разнесени пратки;
• Избор на район за работа;
• Допълнителна бонус система за най-активните транспортьори;
• Регистрация, която се пази във времето и позволява включване в платформата, когато решиш.

Изпрати ни своето CV или просто съобщение с твоите контакти за обратна връзка, ако желаеш да се включиш!