Лекар-специалист дерматолог
Близост до Къолн, Германия

Близост до Къолн, Германия длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е модерна дерматологична практика в региона на Къолн. Практиката предлага много обхватен спектър от услуги, сред които естетична дерматология, оперативни интервенции и лазерна терапия. Дългогодишният изключителен опит и модерното оборудване на практиката се отразяват във високата удовлетвореност на пациентите. Кандидатите имат възможността да се възползват от предимствата на работата в професионален екип, но и от преимуществата на региона. Имате възможност да живеете и работите в една изключително атрактивна местност с много културни мероприятия в близост до Къолн. Възползвайте се от отличната инфраструктура на Рейнланд, с няколко големи летища, предлагащи Ви връзки с цял свят. Насладете се на местоположението в сърцето на Европа, с бързи връзки с влакове с Франкфурт, Париж, Амстердам, Брюксел и Лондон.

Отговорности

Нашият клиент Ви предлага:
• Атрактивно работно място в модерна практика с многообхватен спектър от здравни услуги
• 40-часова работна седмица с регулирано работно време без нощни дежурства и дежурства в почивните дни
• Работа и живот в близост до Къолн, четвърти град по големина в Германия с богат спектър от културни събития и възможности за занимания в свободното време
• Добро заплащане

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• За предпочитане налична немска апробация
• Завършено следване по медицина в ЕС или в ЕИП
• Придобита специалност по дерматология в ЕС
• Познания по немски език минимум на Б2-ниво
• Готовност за преместване в Германия, региона на Къолн

Ние Ви предлагаме

Вашите предимства:
• Нашите услуги са абсолютно безплатни за кандидати
• Ние Ви съпровождаме по време на целия процес
• Помагаме Ви да изпълните всички формалности, свързани със започването на работа в Германия (Получаване на апробация, призната специалност и т.н.)
• Помагаме Ви по време на целия рикрутинг процес и по време на адаптацията Ви в Германия

Ние сме международна фирма за консултиране и подбор на персонал със седалище в Германия. Рикрутираме специалисти, преди всичко лекари и фармацевти, IT-специалисти и инженери от различни страни на ЕС. Повече информация за нашата фирма ще намерите на нашите уеб-страници.

Бихме се радвали да получим Вашата автобиография. При въпроси сме на разположение на тел. номер +359 2 4372413.