Маркетинг и онлайн сътрудник с италиански език, Стара Загора
Стара Загора

Стара Загора длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Фирма занимаваща се с онлайн маркетинг и търговия търси да назначи човек, който перфектно владее ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК за позиция Маркетинг и Онлайн сътрудник.

Работно време: пълен работен ден (8 часа) 9:00 - 18:00

Задължения:

Длъжността предполага обработката на текстове и обяви, публикуването им онлайн, директен онлайн контакт с клиенти, контакт по телефона с клиенти, работа със SMART телефон, перфектно владеене на италиански език – правопис и правоговор!

Изисквания:

- Перфектно владеене на италиански език!
- Отлични умения за комуникация по телефон!
- Отлични комуникативни умения, отговорност и сериозното отношение са неизменна част от работата.

Задължителните документи за разглеждането на Вашата кандидатура са:

- CV
- актуална снимка

Ако желаете да кандидатствате за обявената позиция, моля убедете се, че отговаряте на изискванията и ни изпратете необходимите документи.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.