Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Машинист - товарачна техника - мотокарист
Игнатиево
От 500 до 1000 лв.

Игнатиево длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи за свой клиент - производствена фирма с дейност, свързана с добив и преработка на полезни изкопаеми и минерални суровини:

• да притежава квалификация за ПСМ - мотокар и фадрома;
• основно образование; средно образование с техническа насоченост се счита за предимство;
• сръчен, прецизен човек с добра дисциплина;
• не се изисква опит;

Фирмата предлага:
• добри условия на труд;
• ваучери за храна;
• извънградски транспорт;
• сменен режим на работа

Описание на длъжността:
• товарене/ разтоварване с мотокар на палетизирана стока;
• отговаря за правилната експлоатация на мотокара и челния товарач, както и за опазването на товарите;

Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография (CV).

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 089 51 58 133.
Адрес: ул.Кирил Старцев 1 / до централна поща/

Алфа Консулт България ООД - Лиценз № 2579 от 20.07.2018

Careerdays.bg