Juan Luis Ferrer Martinez
Медицинска сестра
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Нашата фирма се ангажира да търси кандидати, които се интересуват от работа в Германия и Обединеното кралство. Имаме сътрудничество с големи немски компании (Строителство-Здраве-Хотелиерство). Нашата цел е да изберем подходящите хора за позициите, които предлагаме на нашата страница.

Отговорности

Болница, разположена на 80 км от Мюнхен (Бавария, Германия), в непосредствена близост до границата с Австрия, търси да назначи от 03.03.2019 г. двама асистенти за сестрински грижи в областта на палиативната грижа. От съществено значение е да има професионално обучение като помощно или университетско обучение по медицинска сестра, както и професионален опит, за предпочитане в палиативни грижи или вътрешни болести.

Изисквания и необходими умения

Необходимото ниво на немски е от добър B1

Ние Ви предлагаме

Заплатата е 2 400 евро бруто на месец. Компанията осигурява настаняване за 250 евро с включени разходи.