Juan Luis Ferrer Martinez
Медицински сестри за Мюнхен
Мюнхен, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Мюнхен, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Нашата фирма се ангажира да търси кандидати, които се интересуват от работа в Германия и Обединеното кралство. Имаме сътрудничество с големи немски компании (Строителство-Здраве-Хотелиерство). Нашата цел е да изберем подходящите хора за позициите, които предлагаме на нашата страница.

Отговорности

Болница, разположена в центъра на Мюнхен търси титуловани медицински сестри за незабавно започване на работа.
Професионален опит не е необходим.

Изисквания и необходими умения

Познания на немски език B1.

Ние Ви предлагаме

Заплата като помощник до получаването на германското одобрение от 2.200 евро и 2.900 бруто / месец + добавки за неделя, празници и нощувки, след като се постигне хомологацията.
Помощ в процеса на хомологация. Обзаведени апартаменти на много ниски цени.