Мениджър ключови клиенти
София
стаж на пълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София стаж на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

При нас ще намерите:
- приятна работна атмосфера;
- високо професионална работна среда;
- динамична работа в бързо развиваща се компания с утвърдени пазарни позиции;
- млад, енергичен и амбициозен екип;
- атмосфера, в която се ценят вашия опит и мнение
- спазване на поетите ангажиментите към клиентите
Ако обичате предизвикателствата, то вашето мястото е в нашия екип!
Нашата цел е да помогнем за вашето развитие, за да станете успешни!

Отговорности

1. Отговаря за текущото обслужване на клиентите.
2. Приема заявки (устни и писмени) на клиенти за доставка на стоки (ползване на услуги).
3. Отговаря за запазване на клиентите.
4. Да познава и прилага всички принципи и фирмени политики за обслужване на клиентите.
5. Отговаря за поддържане удовлетвореността на клиентите и за резултатите, реализирани в съвместната работа с клиентите.
6. Стремеж към поддържане на високо професионално ниво.

Изисквания и необходими умения

- завършено висше образование;
- мотивация и желание за работа
Посрещане гости на компанията;
ВАЖНО! НЕ СЕ ИЗИСКВА професионален опит за позицията.
Кандидатите ще бъдат наети по проект „Младежка заетост";

Ние Ви предлагаме

- 1299 лв. заплата и месечни бонуси, пряко обвързани с представянето;
- продължаваща заетост след приключване на проекта;
- възможност за гъвкаво работно време
- възможност за работа в домашна обстановка в определени периоди на договора, изключително подходящо за freelancer-и
- ще бъде назначен на трудов договор;
- първоначално въвеждащо обучение;
- възможност за кариерно развитие.