Мениджър на екип
Варна
От 1500 до 2000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

"АЛЕКС1710" ЕООД работи пряко с :
ЗЕАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” ЕАД се създава през 1994г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар.
Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България.
От 2007 година ЗЕАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” ЕАД е член на Виена Иншурънс Груп – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 190 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.

Отговорности

Вашите задължения:
. Набиране и ръководене на нови кадри в Компанията
. Планиране и отчитане на работата на екипа
. Обучения и мотивация на ръководения екип
∙ Дефиниране и разбиране на индивидуалните нужди на клиентите от финансови услуги и застрахователни решения
∙ Активно привличане на нови клиенти
∙ Предлагане и продажба на най-подходящите услуги на компанията в зависимост от клиентските потребности
∙ Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиентите

Изисквания и необходими умения

Изисквания за кандидатстване:
∙ средно или висше образование
∙ контактна, динамична ориентирана към работата с хора личност
∙ мотивация за постигане на цели
. опит в продажбите
. кандидатите работели в животозастрахователни компании са с предимство
. Самозадвижваща се личност с положителен подход към работата с хора
.Търговски опит и умения

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:
∙ професионално обучение и непрекъснато усъвършенстване като Мениджър и Търговец
∙ високи доходи,планиране на работния процес дългосрочно и допълнителни субсидии плюс бонуси
∙ реална перспектива за развитие в Компанията
∙ натрупване на практически опит във финансовата и застрахователната сфера

Само одобрените кандидати ще бъдат повикани на интервю.
Моля, ако обявената позиция представлява интерес за Вас, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите Вашата автобиография като посочите и референтния нoмeр на позицията /при наличие на такъв/.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи.