Изи Асет Мениджмънт АД
Мениджър развитие
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Изи Асет Мениджмънт“ АД е водеща компания на пазара за бързи заеми в България, утвърдила се като най-голямата небанкова финансова институция. С над 180 офиса в страната, вече 13 години има успешно отпуснати повече от 2 милиона кредита и клиентска база надвишаваща 500 000 клиента. Компанията е разпознаваема в Украйна, Румъния, Полша и Македония.В структурата ѝ на национално и международно ниво работят над 6 300 служители. През 2012 г. Изи Кредит става един от финалистите в категория „Най-предпочитан работодател с над 500 служители”. Компанията беше отличена през 2014г. с награда „Златно сърце“ в категория „Обучение и развитие” за изцяло безплатната си програмата свързана с повишаване на финансовата култура в България.

Във връзка с разрастване на дейността на „Изи Асет Мениджмънт“ и разширяването на екипа си, търсим да назначим мотивирана личност за длъжността „Мениджър развитие“.

Отговорности

•Развитие и разширяване на пазарната ниша, чрез алтернативни канали;
•Организира, участва и контролира дейността по рекламиране на продуктите на компанията;
•Подбор, обучение и контрол на екип от Кредитни консултанти във връзка с изпълнението на поставените цели;
•Ежедневна оценка и анализ относно постигнатите целите за продажби и събираемост.

Изисквания и необходими умения

•Умения за управление на екип;
•Опит в директните продажби;
•Ориентираност към постигане на високи резултати;
•Подходящо образование;
•Активна шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме

•Обучение и повишаване на квалификацията от подготвени Бизнес треньори на „Изи Академия“;
•Конкурентно възнаграждение и пакет социални придобивки;
•Възможност за професионална изява и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент.