Мениджър за ателиета за химическо чистене
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Каламарис Груп Тотал Фасилити Мениджмънт" ЕООД е водеща компания в областта на фасилити мениджмънта. За попълване на екипа търсим да наемем на постоянен трудов договор мотивирана и енергична личност с желание за развитие и постоянна заетост.

Отговорности

Идеалният кандидат ще има следните отговорности:
- Цялостен контрол върху процесите;
- Отговаря за представянето на повереният му екип;
- Организира, ръководи и контролира дейността;

- Отговаря за трудовата дисциплина и качественото изпълнение на дейностите в обектите на химическото чистене;
- Осъществява връзка с възложителя и ръководството на фирмата;
- Следи да няма разхищения, кражби и безпричинни отсъствия;
- Мотивира персонала за постигане на поставените цели;
- Идентифицира и подобрява силните и слаби страни на персонала;
- Изготвя графици за работа.

Изисквания и необходими умения

- Задължително активен шофьор;
- Добра компютърна грамотност;
- Отлични комуникативни умения;
- Умения за работа в екип;
- Умения за работа в динамична среда;
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Ако ОТГОВАРЯТЕ на Нашите изисквания и предложението Ни представлява интерес за Вас, моля да ни изпратите Вашата автобиография и актуална снимка.
Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗДЛ и с гарантирана конфиденциалност.

Ние Ви предлагаме

- Постоянна заетост;
- Трудов договор;
- Коректно отношение и сигурност.