Младши Счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За един от нашите клиенти, консултантска компания в сферата на счетоводните и финансови услуги, търсим да назначим отговорен и мотивиран специалист за позиция:

Отговорности

Отговорности:

Текущо осчетоводяване на първични счетоводни документи;
Обработка на възнаграждения;
Изготвяне на справки-декларации по ЗДДС и работа с онлайн банкиране;
Участие в ангажиментите по месечно и годишно счетоводно приключване;
Подготвяне на файлове за он-лайн банкиране;
Изготвяне на отчети за БНБ, статистика и документи за данъчни проверки и ревизии;
Изготвяне на различни видове данъчни декларации.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

Висше икономическо образование - "Счетоводство и контрол";
Предишен опит в областта на счетоводството - 2 години;
Добро ниво на английски език;
Инициативност и отговорност към поставените задачи;
Познаване на нормативните актове в областта на счетоводното, данъчното и осигурително законодателство;
Много добра компютърна грамотност, работа с Бизнес навигатор и Омега ще се счита за предимство;
Желание за професионално развитие в сферата на счетоводството.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

Възможност за придобиване на нови знания и професионална реализация;
Отлични условия за работа в екип от професионалисти;
Мотивиращо възнаграждение;
Работа с местни и чуждестранни клиенти;
Трудов договор с пълни осигурителни вноски;
Стандартно работно време от Понеделник до Петък.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.
Virtual Career Days