Монтажник на инсталации за/и ВиК
Пловдивска област, град Стамболийски
От 500 до 1000 лв.

Пловдивска област, град Стамболийски длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Специализирани сме в областта на строителството и изграждане на инсталации, и монтирането им. Фирмата има за цел да постига професионални резултати и затова търсим подходящи кандидати.
Работим както с млади така и с хора на подходяща за работата възраст.

Отговорности

- Изпълнение на изграждане на ВиК инсталации;
- Пълна и абсолютна безопасност при работа съгласно нормите за БЗР и здравословни и безопасни условия на труд;
- Работа с машини и изграждане на инсталации, и монтирането им;
- Внимание при работа за поддържане на инвентара, както и опазването му;
- Изграждане и монтаж на ВиК, въздух и тръбопроводи и тръбни системи;
- Работа с инструменти и изпълнение на норми и технологично време за работа.

Изисквания и необходими умения

- Минимум година и половина опит в изграждането и монтажа на ВиК инсталации, както и на инсталации за въздух, газ и тръбопроводи;
- Сръчност;
- Мисъл съсредоточена за и във изграждане, и при монтажа на инсталации - работа на открито, както и на закрито;
- Допълнителен предимство е по-големия опит, както и опит в изграждане на инсталации за газ, въздух, ОВИ и тръбопроводи;
- Познания в областта на тръбни инсталации.
Техническо образование и/или средно технически - монтажник на инсталации, ще се счита за предимство.
Шофьорска книжка ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор на пълно работно време с включени осигуровки;
- Осигурен транспорт;
- Работно облекло и работен инвентар;
- Осигурен безплатен обяд.