АИКО МУЛТИ КОНСЕПТ ООД
Монтажник на мебели в търговска зала
София

София длъжност на пълно работно време

Аико Мулти Консепт ООД е водеща фирма, доказала се на българския пазар, като първокласна марка за интериорни и екстериорни решения за дома, офиса и градината. Aiko е лидер в България и е част от втората в света - мебелна, австрийска група XXXLutz.

Повече от 25 години, Aiko предлага на своите клиенти - уют, комфорт, лукс, функционалност и сигурност.

Отговорности

Описание на длъжността и задължения:
1. Извършва качествено и в срок монтаж на модули от дърво и от други материали, които са в номенклатурата на предлаганите стоки от фирмата.
2. Извършва монтиране на нови мостри в търговска зала, когато се налага преаранжиране на интериора в търговския обект.
3. Извършва качествено монтаж на корнизи и осветителни тела.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Опит като монтажник на мебели, ще се счита за предимство;
- Средно образование - предимство ще се счита в сферата дървообработване и монтаж;
- Познаване на правилата за работа с режещи и пробивни инструменти;

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална реализация в развиваща се организация;
Работа в динамичен, атрактивен, амбициозен и ефективен екип;
Солиден и коректен работодател, отлични възможности за фирмено обучение и професионално развитие.
Careerdays.bg