Oradeo Recruitment
Монтажници на тръби
Cork, Ирландия
Над 5000 лв.

Cork, Ирландия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

За Орадео – Орадео Рекрутмънт специализира в строителство и инженеринг секторите. Ние сме водеща фирма в подбор и осигуряване на квалифициран персонал за проекти в Ирландия, Обединеното Кралство, Европа и Близкия Изток. Ние набираме работници в сферата на строителство и гражданско инженерство, нефт и природен газ, машиностроене и енергетика, складиране, логистика и индустрия. Орадео също така осъществява подбор на специалисти на следните позиции: Директор, Оперативен Мениджър, Регионален Мениджър, Отговорник Количество, Контракт Мениджър, Комерсиален Мениджър, Инженер на обект, Старши Инженер, Проект Мениджър.

Отговорности

• Способност за разчитане на изометрични чертежи и други.
• Подготовка (пред-производство) на тръби.
• Практически опит и знания в монтаж.
• Поема инициативата в отсъствието на бригадира.
• Фокус върху изискванията за конкретния проект и сериозно внимание към детайлите.
• Спазване на всички стандарти за качество.
• Спазване на всички стандарти за безопасност.

Изисквания и необходими умения

• Кандидатите трябва да притежават поне 4 години опит в монтаж на тръби във Фармацевтичната индустрия и/или съоръжения за производство на електроенергия и/или мащабни промишлени проекти.
• Валиден сертификат/диплома
• Инструменти
• Защитни обувки

Ние Ви предлагаме

Транспорт и квартира ще бъдат осигурени за подходящите кандидати.

Ако сте заинтересовани и имате необходимите умения и опит за тази работа, моля изпратете имейл със следното съдържание:

• Автобиография. Моля опишете подробно опитът, който сте натрупали.
• Копие на валиден сертификат или лиценз ако имате такъв.
• Кога сте готови да започнете работа.