Монтьор производствена дейност
Frankfurt am Main, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Frankfurt am Main, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

За нашият клиент, водеща компания в производството на разпределителни табла с газова изолация, търсим ТОЧНО ВАС за позицията МОНТЬОР ПРОИЗВОДСВО

Новото Ви работно място ви предлага възможността да работите в динамичен и добре сработен екип, също така привлекателен социален пакет и отговарящо възнаграждение.

Отговорности

· Монтаж и демонтаж на различни компоненти.

· Сглабяне на корпус по схема

· Качествен контрол по списък

Изисквания и необходими умения

· Желателно но не задлжително образование с профил – електротехника, механик – индустрия, автоматизация на производството

· Опит в производството или дребните поправки, електротехника е предимство

· Готовност за работа на 3 смени

· Базови познания по немски език

Ние Ви предлагаме

· Атрактивно работно място

· Тарифно възнаграждение с браншови надбавки

· Немски трудов договор на пълно работно време

· Допълнително пенсионно осигуряване

· Ваучери за отстъпка в различни магазини за мебели, застрахователи, мобилни услуги и др.

· До 30 дена отпуск на година

· Съдействие по преместване в Германия