Мотокарист / Електрокарист
София, Слатина, Булгарплод
длъжност на непълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София, Слатина, Булгарплод длъжност на непълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Интерцитрус ООД открива работни места за позиция: МОТОКАРИСТ / ЕЛЕКТРОКАРИСТ

Отговорности

Основните Ви задължения ще бъдат:

- Управлява електрокар, електрическа ръчно-водима палетна количка
- Следи и поддържа техническото състояние на машината
- Товари, пренася, разтоварва и подрежда стоки в склада, като спазва изискванията за
дейността
- Събира и групира стоката на база на издадени документи
- Водене/засичане на складова наличност

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания са:

- Средно образование;
- Свидетелство за правоспособност за електрокар и мотокар
- Добри комуникативни умения
- Отговорност и организираност
- Умения за работа в екип
- Ежедневно подготвяне на поръчките за клиенти

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

- Трудов договор;
- Възнаграждение - 900 - 1050 лева
- Работно време - 07:00-13:30ч.; почивен ден - събота