Апойнт Партнърс
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Началник склад
София

София длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е мултинационална компания с международно присъствие, профилирана в изграждането на телекомуникационни съоръжения и предлагаща пълен набор от услуги свързани със строителство и инсталиране на кули, мачти, контейнери, доставка на материали и резервни части.

Ние сме отдадени да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

A-point Partners притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2493 от 29.03.2018г.

Отговорности

- Координация на дейността в склада;
- Координация на работата на складовите работници;
- Координация на дейността на управление на складови наличности, влизащи материали и оборудване и излизащи от склада материали и оборудване;
- Подпомагане на дейността в склада в товарни и разтоварни дейности;
- Извършване на справки и отчети във връзка с наличностите в склада, необходимите материали и оборудване и др.

Изисквания и необходими умения

- Средно специално образование;
- Опит на подобна позиция поне 2 години;
- Опит с поръчване на материали и оборудване и поддържане на запаси;
- Работа в екип;
- Шофьорска книжка - категория B;