КМК Фарма
Общ работник строителство, ремонти
Горно Вършило, Септември, Лесичово
part-time
Between 500 and 1000 bgn

Горно Вършило, Септември, Лесичово part-time Between 500 and 1000 bgn

Responsibilities

Търсим работник за изпълнение на обща работа по довършителни и ремонтни дейности в строителството на обект находящ се в с. Горно Вършило, общ. Септември, обл. Пазарджик.

Основни задължения:
- товаро-разтоварни и преносни работи;
- разчистване на имот;
- обща работа при изпълнение на ремонтни работи;
- изпълнява и други конкретно възложени задачи, според етапа на ремонта.

Requirements and necessary skills

Основните ни изисквания са:
- Честност и коректност
- Организираност и самодисциплина
- Отговорност към поставените задачи

We offer

Предлагаме:
Коректно и редовно заплащане

Позицията не е постоянна – има възможност да се работи само определени дни от седмицата.

Заплащане - 30 - 50 лева/ден

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Моля изпратете кратка автобиография и телефон за контакт.