Офис администратор
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Никсен ООД е фирма - производител на хранителни добавки с над 20 годишен опит. Фирмата налага на пазара успешно три търговски марки и над 50 чисти, висококачествени хранителни добавки. В производствената база на Никсен ООД се извършват всички операции от производството до брандирането.

Отговорности

Днес ние търсим нашата „дясна” ръка за нарастващата ни дейност. Ако за теб мултифунционалността, реда и организирането, комуникацията и контрола са игра, това си Ти.
• Организиране работата на екипа на фирмата;
• Връзка със служители и партньорите на фирмата;
• Комуникация с клиентите на фирмата;
• Поддържане на реклама, създаване и управляване съдържанието на уеб сайта на фирмата и социалните мрежи, включително преводи на статии и текстове от английски, управляване на имейл кампании.
• Работа с база данни.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Висше или средно образование;
• Минимум една година професионален опит на подобна позиция;
• Владеене на английски, немски или румънски език е предимство;
• Много добра компютърна грамотност MS Office;
• Опит в работата със специализирани складови програми е предимство;
• Позитивизъм, енергичност, упоритост, настоятелност, лична дисциплина, адаптивност;
• Отлични комуникативни умения, работа в екип;
• Целенасоченост, организираност, аналитичност, последователност, креативност, активен подход към нещата;
• Отвореност към нови идеи и гъвкавост на мисълта;
• взимане на бързи, адекватни и навременни решения;
• Перфекционизъм в работата, желание за работа, професионално развитие и усъвършенстване;
• Коректност, отговорно и професионално отношение, лоялност и конфиденциалност към работодателя и поверената информация, висок морал;
• Интереси в областта на здравословен начин на живот са предимство.

Ние Ви предлагаме

• Професионално развитие в модерно развиваща се фирма, възможност за кариерно развитие.
• Много добро възнаграждение;
• Трудов договор и социални осигуровки;
• 6 месечен пробен период;
• Отлична работна среда;
• Коректно отношение;
• Допълнителни придобивки.
Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания, изпратете CV, снимка, рождена дата, час и място на раждане, актуален телефон за връзка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.