BTS Ltd.
10 - 20 служителя Кандидатстване
Офис Асистент
София

София длъжност на пълно работно време

Би Ти Ес ООД е софтуерна фирма с дългогодишен опит, предлагаща широка гама от продукти и услуги предимно в областта на Business Intelligence. Основната мисия на Би Ти Ес ООД е да помогне на бизнеса да посрещне предизвикателствата на бързопроменящия се пазар, да повиши качеството на взетите решения, да подобри оперативната си ефективност, да извлече максималната полза от предоставяните услуги и да подобри удовлетвореността на клиентите.

Отговорности

- подпомага и координира работата на Управителя;
- комуникира и води кореспонденция с български и чуждестранни клиенти, бизнес партньори и др. инстанции;
- помага и изготвя различна бизнес документация на фирмата;
- обработва първични счетоводни документи;
- координира и организира административната дейност в офиса;
- отговаря за офис консумативите;
- контрол на потока от информация чрез телефон, e-mail и поща.

Изисквания и необходими умения

- задължително добро владеене на английски език, писмено и говоримо;
- добри компютърни умения – работа с MS Office и Internet;
- умения за работа с офис техника;
- опит на подобна позиция е предимство;
- комуникативност и отлични организационни умения.

Ние Ви предлагаме

- възможност за професионална реализация в компанията;
- интересна и динамична работа;
- възможности за усъвършенстване на знанията и уменията;
- коректни трудови и финансови взаимоотношения;
- ползване на служебен телефон;
- безплатна карта за градски транспорт;
- работно време от Понеделник до Петък от 09:00 до 18:00ч.

За да кандидатствате по тази обява, изпратете чрез бутон „Кандидатстване“ Вашата автобиография и в допълнителен файл приложете кратък отговор на следните въпроси:
1. Какви са краткосрочните и дългосрочните Ви цели?
2. Кога бихте могли да започнете работа – веднага или ако не, след колко време?
3. Какво нетно възнаграждение очаквате?