Офис асистент
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

Месторабота: Офис на ЕКОНТ в гр. София, квартал Симеоново, бул. Симеоновско шосе

Задължения:
- Работа със специализиран софтуер;
- Приемане, предаване и обработка на пратки от клиенти и куриери в офис. Групиране на пратки, въвеждането им в специализиран софтуер;
- Работа с ПОС терминално устройство, офис техника, касов апарат;
- Спазване на правилата за качество на компанията;
- Контакт с клиенти при необходимост от уточняване на адреси и условия на доставките, разясняване на услуги, извършване на консултации;
- Приемане и извършване на плащания, свързани с куриерските услуги, издаване на необходимите за това документи;
- Оформяне на приемо-предавателни протоколи;
- Спазване на законовите изисквания, свързани със сигурност, здраве и безопасност при работа.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата:
- отговорност и дисциплинираност при изпълнение на поети ангажименти;
- умения за работа в динамична среда;
- умения за работа с клиенти, отзивчивост и изпълнителност;
- шофьорска книжка;
- желание за развитие и придобиване на нови знания и умения;
- задължително средно образование, висше e предимство;
- отлична компютърна грамотност, работа с MS Office;

Необходими документи при кандидатстване :
- автобиография.
- актуална снимка.

Ние Ви предлагаме

Работодателят предлага:
- конкурентно заплащане;
- възможност за бонуси към основното заплащане при постигане на резултати;
- фирмено облекло;
Работно време: Пълен работен ден
Сключва се трудов договор с ВЕС Експрес ООД. Служителят преминава начално обучение с продължителност 1 месец.