Human Capital Store
Офис Мениджър
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние от Human Capital Store търсим Офис Мениджър за наш клиент – фирма, която работи в сферата на цялостната поддръжка и почистване на сгради, офиси и домове.
Отговорностите на тази позиция ще бъдат да:
- Следи и поддържа наличността на складови материали и консумативи;
- Контролира и събира ежедневно данните за извършените маршрути;
- Изготвя доклади и справки за дейността на фирмата;
- Организира и планира работния ден на служителите;
- Извършва комуникация с клиенти, доставчици и служители;
- Създава и поддържа база данни;
- При необходимост посещава институции, клиенти и други складове на фирмата;
- Следи и изисква спазването на вътрешните стандарти на работа;
- Получава задачи и се отчита пред собствениците на компанията.

Изисквания:
- Опит на административна длъжност;
- Добро владеене на английски език и компютърна грамотност;
- Мотивирана, енергична и отговорна личност с изявени организаторски качества;
- Умение за решаване на проблеми и взимане на решения;
- Отношение към детайлите;
- Шофьорска книжка – B категория.

Работодателят предлага:
- Работа на постоянен трудов договор;
- Стандартно работно време;
- Динамична работна среда;
- Да бъдете част от сплотен екип, който работи заедно от дълго време.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.